Dbamy o naszych klientów bardziej niż ktokolwiek.
NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA
proste strony www

Realizacje naszych projektów dzielimy na dwie kategorie. Pierwsza z nich to proste strone www, w których najczęściej opieramy się o nowoczesne rozwiązania, które składamy na potrzeby projektu strony www. Nasi graficy przygotowują dla Państwa indywidualny projekt, który jest przygotowywany do momentu 100% satysfakcji.

AUTOMATYZACJA
Integracje oraz implementacja narzędzi.

Jeśli korzystasz już z własnych rozwiązań to chętnie się z nimi zapoznamy. Spoglądamy na sytuację z perspektywy doświadczenia i wzrokiem potencjalnego klienta. Wskazujemy rozwiązania, które mogą usprawnić Twoje działania.

Integrujemy systemy między sobą i wprowadzamy czynności mające na celu ich wygodniejszą obługę oraz wymianę danych.

ROZGŁOS
Wyprzedzaj konkurencje.

Obsługa kampanii reklamowych nie jest trudna, lecz złożona, przez co wiele z mechanizmów jest przez nas często niewykorzystywanych. Porządkujemy dane. Podłączamy odpowiednie usługi. Wszystko w jednym miejscu i dla jednego konta.

Z nami masz kontrole nad swoim biznesem i nad wydatkami na reklamy. W ramach pakietu otrzymują Państwo rzeczowe dane, które można zacząć analizować.

Strony internetowe

Strony www naszych klientów znajdują się pod naszą stałą opieką. Dbamy o ich poprawne wyświetlanie, aktualność systemu, a także wykonujemy poprawki w tekstach, ofercie lub wyglądzie.

Sklepy internetowe

Prowadzenie sklepu internetowego to nie lada wyzwanie. Wśród ogromnej ilości dostępnych narzędzi pomagamy w ich integracji, automatyzacji oraz dbamy o to by wszystkie skrypty działały poprawnie. Wszystkie informacje w jednym miejscu.

Optymalizacja SEO

Samo skonstruowanie strony www to nie wszystko. Trzeba również zadbać o to by była możliwie najlepiej widoczna. W ramach współpracy z klientami oferujemy optymalizację strony internetowej pod kątem prędkości działania, poprawnego wyświetlania oraz o dostosowywania obecnej treści pod Google.

Rozwiązania indywidualne

Nasza specjalizacja to sklepy internetowe i strony www, ale zajmujemy się również wykonywaniem rozwiązań indywidualnych takich jak skomplikowane formularze wyceny, konfiguratory produktów oraz ……..

Systemy ERP

Zajmujemy się obsługą Systemów ERP. Głównie Comarch, ale jesteśmy otwarci na nowe platformy. Szybko sprawdzamy możliwości systemu i przechodzimy do działań optymalizujących lub automatyzujących proces obsługi czy zarządzanie.

Projektujemy.

Każde wykonanie jest indywidualne. Nasi graficy przygotowują projekt na podstawie Państwa wytycznych. Tworzymy również nowe wizerunki i odświeżamy marki. Jeśli klient posiada wypracowany Key Visual lub System Identyfikacji Wizualnej dostosowujemy nowe działania do obecnych standardów.

Jeśli szukasz firmy, która:
  • Zaopiekuje się Twoją stroną www,
  • Wesprze w działaniach doskonalących i może przeprowadzić szereg unowocześnień
  • Zaopiekuje się Twoją firmą i się w nią wpasuje,
  • Wypromuje Cie i stworzy Brand Experience
  • Ale również takiej, która po prostu wykona dla Ciebie profesjonalną stronę www?
Wtedy skontaktuj się z nami. Pomożemy 🙂
Prawdziwi pasjonaci.
Potrafimy
znacznie więcej.

Pracujemy wśród specjalistów w swojej branży, lecz każdy z nas ma dodatkowe zainteresowania, które są ściśle powiązane ze światem nowoczesnej technologii. Nie zamykamy horyzontów.

Read More
Unique digital experiences
Pixel perfect design and clear code delivered to you

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since.

Read More
Why work with us?

Lorem Ipsum is simply text the printing and typesetting standard industry.

We believe in creativity
Lorem Ipsum is simply text the printing and typesetting standard industry.

Lorem Ipsum is simply text the printing and typesetting standard industry.

We believe in quality
Lorem Ipsum is simply text the printing and typesetting standard industry.

Lorem Ipsum is simply text the printing and typesetting standard industry.

We believe in creativity
Lorem Ipsum is simply text the printing and typesetting standard industry.