Optymalizacja SEO

Choose from our wide range of portfolio layouts
DOSKONALENIE
pozycjonowanie strony www

Optymalizacja strony www to jeden z etapów pracy nad stroną w którym doskonalimy silnik WordPress tak by strona działała możliwie najszybciej i poprawnie wyświetlała się na urządzeniach mobilnych.

Korzystamy z pomocy doświadczonych copywritterów, którzy doskonale orientują się w obecnych trendach oraz tym w jaki sposób powinien być opisany produkt by był poprawnie widoczny w wyszukiwarce Google.

AUTOMATYZACJA
Integracje oraz implementacja narzędzi.

Jeśli korzystasz już z własnych rozwiązań to chętnie się z nimi zapoznamy. Spoglądamy na sytuację z perspektywy doświadczenia i wzrokiem potencjalnego klienta. Wskazujemy rozwiązania, które mogą usprawnić Twoje działania.

Integrujemy systemy między sobą i wprowadzamy czynności mające na celu ich wygodniejszą obługę oraz wymianę danych.

ROZGŁOS
Wyprzedzaj konkurencje.

Obsługa kampanii reklamowych nie jest trudna, lecz złożona, przez co wiele z mechanizmów jest przez nas często niewykorzystywanych. Porządkujemy dane. Podłączamy odpowiednie usługi. Wszystko w jednym miejscu i dla jednego konta.

Z nami masz kontrole nad swoim biznesem i nad wydatkami na reklamy. W ramach pakietu otrzymują Państwo rzeczowe dane, które można zacząć analizować.

Wykorzystajmy budżet skutecznie

Wielu klientów mylnie zakłada, że wysoki budżet na reklamę jest kluczowym czynnikiem sprzedaży. Pomagamy go ograniczyć poprzez optymalizację kampanii marketingowych. Monitorujemy realizacje celu tak, by poznawać najskuteczniejsze kanały sprzedaży.

Sklepy internetowe

Prowadzenie sklepu internetowego to nie lada wyzwanie. Wśród ogromnej ilości dostępnych narzędzi pomagamy w ich integracji, automatyzacji oraz dbamy o to by wszystkie skrypty działały poprawnie. Wszystkie informacje w jednym miejscu.

Optymalizacja SEO

Samo skonstruowanie strony www to nie wszystko. Trzeba również zadbać o to by była możliwie najlepiej widoczna. W ramach współpracy z klientami oferujemy optymalizację strony internetowej pod kątem prędkości działania, poprawnego wyświetlania oraz o dostosowywania obecnej treści pod Google.

Rozwiązania indywidualne

Nasza specjalizacja to sklepy internetowe i strony www, ale zajmujemy się również wykonywaniem rozwiązań indywidualnych takich jak skomplikowane formularze wyceny, konfiguratory produktów oraz ……..

Systemy ERP

Zajmujemy się obsługą Systemów ERP. Głównie Comarch, ale jesteśmy otwarci na nowe platformy. Szybko sprawdzamy możliwości systemu i przechodzimy do działań optymalizujących lub automatyzujących proces obsługi czy zarządzanie.

Projektujemy.

Każde wykonanie jest indywidualne. Nasi graficy przygotowują projekt na podstawie Państwa wytycznych. Tworzymy również nowe wizerunki i odświeżamy marki. Jeśli klient posiada wypracowany Key Visual lub System Identyfikacji Wizualnej dostosowujemy nowe działania do obecnych standardów.

Jeśli szukasz firmy, która:
  • Zaopiekuje się Twoją stroną www,
  • Wesprze w działaniach doskonalących i może przeprowadzić szereg unowocześnień
  • Zaopiekuje się Twoją firmą i się w nią wpasuje,
  • Wypromuje Cie i stworzy Brand Experience
  • Ale również takiej, która po prostu wykona dla Ciebie profesjonalną stronę www?
Wtedy skontaktuj się z nami. Pomożemy 🙂
Prawdziwi pasjonaci.
Potrafimy
znacznie więcej.

Pracujemy wśród specjalistów w swojej branży, lecz każdy z nas ma dodatkowe zainteresowania, które są ściśle powiązane ze światem nowoczesnej technologii. Nie zamykamy horyzontów.

Read More
Unique digital experiences
Pixel perfect design and clear code delivered to you

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since.

Read More
Why work with us?

Lorem Ipsum is simply text the printing and typesetting standard industry.

We believe in creativity
Lorem Ipsum is simply text the printing and typesetting standard industry.

Lorem Ipsum is simply text the printing and typesetting standard industry.

We believe in quality
Lorem Ipsum is simply text the printing and typesetting standard industry.

Lorem Ipsum is simply text the printing and typesetting standard industry.

We believe in creativity
Lorem Ipsum is simply text the printing and typesetting standard industry.