Sklepy internetowe

Choose from our wide range of portfolio layouts
Nieograniczone możliwości rozbudowy

Tworzymy bezpieczne
i szybkie sklepy internetowe.

Efekt wieloletniej pracy przy zakładaniu sklepów internetowych pozwolił na rozbudowę dostarczanych przez nas rozwiązań, sprawdzonych funkcjonalności oraz konstrukcji stricte pod potrzeby klientów. Integrujemy rozwiązania Twojej firmy ze sklepem www zachowując przy tym wysokie wyniki prędkości Page Insights.

Responsywność

Projektujemy sklepy internetowe tak by bazowym projektem była ich wersja mobilna. Zapewniamy poprawne wyświetlanie. Przygotowywane przez nas responsywne sklepy www od lat cieszą się uznaniem klientów.

Strony www dla biznesu
Bezpieczeństwo i automatyzacja

Klienci armadadesign.pl mają do dyspozycji szereg wypracowanych narzędzi automatyzacji procesów. Oferujemy integracje z porównywarkami cen, serwisami aukcyjnymi, systemami ERP, listami mailingowymi, PIM, eCommerce itp.

Strony www dla biznesu
Opieka nad sklepem internetowym

Zarządzanie sklepem internetowym zbudowanym w oparciu o platformę WooCommerce jest proste. Otrzymują Państwo czytelny i niewymagający fachowej wiedzy system. Jeśli zachodzi taka potrzeba wspieramy również handlowców oferując przy tym cały pozyskany przez 9 lat know-how.

Strony www dla biznesu
Sound's like a plan

Wszystko zaczyna się na kartce. Nasze projekty i i ich strukturę rozrysowujemy na kartce papieru jeszcze podczas spotkania z klientem. Tworzymy makietę rozwiązań. Wskazujemy najkrótsze ścieżki i stosujemy tylko sprawdzone mechanizmy.

Optymalizacja i grupowanie narzędzi

W procesie komunikacji z klientem organizujemy i podłączamy wszystkie potrzebne do prowadzenia biznesu narzędzia. Doświadczenie pozwala nam zapewniać szeroki wachlarz tego typu usług.

Poprawa komunikacji i omnichannel

Przygotowywane przez nas rozwiązania są kompatybilne z potrzebami naszych klientów. Doświadczony zespół przygotowuje strony internetowe zgodnie z zastosowaną technologią.

Standard, który przewyższa oczekiwania
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować szeroki wachlarz rozwiązań dla Twojego biznesu.
Konfiguracja produktów
Warianty produktów pozwalają klientom dobrać ofertę do swoich potrzeb

Klienci sklepów internetowych doceniają możliwość dopasowania oferty sklepu do swoich indywidualnych potrzeb. Tworzenia wariantów produktów poprawia tą sytuacje. Pozwala również uniknąć niepotrzebnych pytań.

Poszerzamy integracje
Automatyzacja procesów w firmie pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Sklepy internetowe w obecnych czasach wymagają integracji z zewnętrznymi narzędziami sprzedaży. Wdrażamy automatyzacje. Ograniczamy liczbę ręcznych działań do minimum tak, aby Twój biznes mógł się rozwijać.

Obserwujemy rynek
Korzystamy z najnowszych technologii. Doradzamy klientom nowe możliwości.

W ramach realizacji oferujemy klientom szeroki pakiet dostępnych rozwiązań na rynku. Integrujemy je ze sklepem internetowym. Uczymy się dla klienta obsługi nietypowych narzędzi. Wszystko po to by dostarczyć możliwie najlepszej jakości usługę.

Dajemy więcej.
Nasz standard

W ramach przygotowywanej i utrzymywanej przez nas strony www oferujemy naszym klientom szereg korzyści. Poniżej kilka z nich:

  • Ciągłe wsparcie techniczne po wykonaniu strony www
  • Gwarancja poprawnego działania serwisu
  • Darmowa domena
  • Konfiguracja serwera i domeny
  • Bezpłatny certyfikat SSL
  • Know-How - Cała nasza wiedza na temat dalszego działania.
  • Backup do 7 dni wstecz.
  • Monitorowanie wysyłki spamu na serwerze z blokadą serwisu
Hosting w armadadesign.pl
Klienci nas polecają.

Nasi klienci często traktują nas jako swój dział IT w firmie. Często pytają o możliwości i rozwiązania poszczególnych zagadnień natury informatycznej. Staramy się dążyć do długofalowych współpracy, które owocują zadowalającym efektem naszych działań.

Działamy jak Twój Manager IT. Wysyłamy raporty prac. Omawiamy wspólnie wyniki. Bądź z nami na bieżąco!

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni współpracą z firmą armadadesign.pl. Po wcześniejszych doświadczeniach mieliśmy obawy przed wynajmowaniem kolejnej agencji. Na szczęście w tym wypadku trafiliśmy w dobre ręce a naszą współpracę oceniamy bardzo dobrze i traktujemy ją długofalowo.

Tomasz Smolarz
Product Manager
Organizujemy dział IT.
Wpasujemy się w konstrukcje Twojej firmy.

Od początku naszej działalności wspomagamy naszych klientów na każdym możliwym poziomie IT. Służymy doradztwem. Posiadamy rozległą wiedzę w wielu branżach. Znamy ich specyfiki. Słowem:

Oferujemy Państwu wszystko co umiemy.

Masz już pomysł na projekt?Zrealizujmy go!