Strony internetowe

Choose from our wide range of portfolio layouts
Dopasowani do Twojego biznesu

Tworzymy strony internetowe.

Naszą pasją jest przede wszystkim tworzenie stron internetowych oraz sklepów, które mają na celu sprzedaż usług i produktów. Sama strona www to jednak w dzisiejszych czasach za mało. Organizujemy kampanie marketingowe w budżecie dopasowanym do twoich możliwości. Nie rozdmuchujemy go. Ograniczamy wydatki, analizujemy i optymalizujemy wszystkie kanały sprzedaży.

Strony internetowe czyli nasza pasja

Projekt strony www opieramy o wypracowane brand identity. Jeśli klient go nie posiada wtedy pomagamy w jego stworzeniu. Korzystamy z prostoty. Podpowiadamy klientom jak uprościć procedury lub jak poprawić kontakt z firmą tak by komunikacja na tej linii przebiegała płynnie. Projekty stron www realizujemy pod linijkę.

Sklepy internetowe tworzone z pasji
Zawsze po stronie klienta

Oferujemy szerokie wsparcie. Opiekujemy się stroną internetową klientów. Porządkujemy narzędzia analityczne i reklamowe. Wdrażamy wypracowane z klientem procedury i dostępy. Po wykonaniu strony www pomagamy w rozwoju oferując usługi z których korzysta klient. Dostarczamy również nowe rozwiązania.

Strony www pod klienta
Podstawy współpracy B2B.

Do osiągnięcia celu potrzebne są solidne podstawy. Podczas współpracy wskazujemy możliwości. Na prośbę klienta sprzęgamy wszystkie narzędzia Google do analizy wyników na podstawie której dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania i zwiększamy ich konwersję.

Strony www dla biznesu
Tworzymy projekt graficzny

Wyróżniamy się tym, że nie korzystamy z gotowych szablonów. Każda realizacja jest tworzona wraz z indywidualnym projektem graficznym przygotowanym na podstawie wytycznych klienta.

Lekki i aktualny CMS

Przygotowujemy strony www w oparciu o CMS WordPress. Zapewnia najszersze perspektywy i relatywnie niski koszt wejścia na rynek. Proponujemy go również większym firmom z uwagi na prostotę integracji z aktualnie wykorzystywanymi systemami i narzędziami.

Programowanie

Przygotowywane przez nas rozwiązania są kompatybilne z potrzebami naszych klientów. Doświadczony zespół przygotowuje strony internetowe zgodnie z zastosowaną technologią.

Projekt strony www

Projekt strony internetowej to sposób na Twój pierwszy kontakt z klientem. Przygotowujemy projekty pod linijkę i dbamy oto by budziły poczucie profesjonalizmu i uczciwości. Proste i delikatne konstrukcje to nasz ulubiony design.

Optymalizacja SEO i SEM

Strony www przygotowujemy tak by już podczas ich tworzenia spełniały wymagania i wytyczne Google. Zakładamy i pomagamy spiąć narzędzia analityczne w jedno główne konto. Analizujemy cele i konwersje. Dostarczane przez nas stroną mają wysoki wskaźnik prędkości.

Know-how

Oferujemy klientom korzystającym z naszych serwerów ciągłe wsparcie techniczne. Aktualizujemy system CMS. Obsługujemy strony internetowe, ale również pomagamy w biznesie na co dzień. Oferujemy rozległą wiedzę. W zrozumiały sposób argumentujemy zmiany.

Strona www w kliku krokach
Realizujemy strony internetowe w oparciu o wysokie standardy.
01. Rozmowa z klientem
Najważniejsza część pracy. Ostrożnie ustalamy harmonogram prac oraz cel jaki chce osiągnąć klient. Pozwala to zminimalizować koszty i zaoszczędzić Twój cenny czas.
Nie musisz być ekspertem.

Jedną z naszych największych wartości jest umiejętność przekazywania wiedzy. Już podczas spotkania zwrócimy Państwu uwagę na to co jest ważne dla Państwa profilu działalności. Wskażemy kierunek i rozwiązanie.

Hosting w armadadesign.pl
02. Projektowanie
Na podstawie zebranych wcześniej danych analizujemy kontekst w jakim działa Twój interes. Pracujemy nad projektem do momentu, gdy nie będzie budzić wątpliwości zamawiającego.
Po Twojej myśli.

Każda strona internetowa przygotowywana jest na podstawie dostarczonych przez klienta wytycznych. Indywidualny projekt graficzny odróżnia Twoją firmę na tle konkurencji.

Skontaktuj się z nami!
03. Wdrożenia
Dobrze zaplanowane działania oraz jednoznaczny projekt graficzny pozwala zaoszczędzić ogromną ilość pracy podczas kodowania strony internetowej lub aplikacji. To tutaj po raz pierwszy widzimy efekt dotychczasowych prac.
Zostań testerem!

Podczas wdrażanie strony www udostępniamy klientom link do sprawdzania postępów prac. Jesteśmy w stałym kontakcie i dopracowujemy szczegóły przed oficjalną publikacją strony www.

Skontaktuj się z nami!
04. Doskonalenie i promocja
Prezentujemy gotowy produkt, ale nasza współpraca na tym etapie nie musi się kończyć. Doradzamy strategię marketingową oraz opiekujemy się Twoją stroną pod kątem optymalizacji SEO oraz technicznym.
Zawsze można lepiej.

Po zakończeniu prac nad finalną wersją strony internetowej zabieramy się za jej promocje. W międzyczasie mogą pojawić się ze strony klienta nowe potrzeby. Każda z naszych stron jest projektem otwartym na dalszy rozwój.

About Company
Dajemy więcej.
Nasza gwarancja

W ramach przygotowywanej i utrzymywanej przez nas strony www oferujemy naszym klientom szereg korzyści. Poniżej kilka z nich:

  • Ciągłe wsparcie techniczne po wykonaniu strony www
  • Gwarancja poprawnego działania serwisu
  • Darmowa domena
  • Konfiguracja serwera i domeny
  • Bezpłatny certyfikat SSL
  • Know-How - Cała nasza wiedza na temat dalszego działania.
  • Backup do 7 dni wstecz.
  • Monitorowanie wysyłki spamu na serwerze z blokadą serwisu
Hosting w armadadesign.pl
Klienci nas polecają.

Klienci traktują nas jako wewnętrzny dział IT. Często pytają o możliwości i rozwiązania poszczególnych zagadnień natury informatycznej. Działamy na zasadzie długofalowej współpracy, która owocuje systematycznym rozwojem.

Działamy jak Twój Manager IT. Wysyłamy raporty prac. Omawiamy wspólnie wyniki. Bądź z nami na bieżąco!

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni współpracą z firmą armadadesign.pl. Po wcześniejszych doświadczeniach mieliśmy obawy przed wynajmowaniem kolejnej agencji. Na szczęście w tym wypadku trafiliśmy w dobre ręce a naszą współpracę oceniamy bardzo dobrze i traktujemy ją długofalowo.

Tomasz Smolarz
Product Manager
Organizujemy dział IT.
Wpasujemy się w konstrukcje Twojej firmy.

Od początku naszej działalności wspomagamy naszych klientów na każdym możliwym poziomie IT. Służymy doradztwem. Posiadamy rozległą wiedzę w wielu branżach. Znamy ich specyfiki. Słowem:

Oferujemy Państwu wszystko co umiemy.

Masz już pomysł na projekt?Zrealizujmy go!